تیترهای جنجالی ایمیل مارکتینگ

شاید اولین چیزی که سبب می‌شود تا شما روی یک ایمیل کلیک کنید، تیتر آن به حساب آید. معمولا تیترهایی تاثیرگذارند که مستقیما مخاطب را خطاب کرده و یا اینکه برای او شخصی‌سازی شده باشند. البته خیلی از عوامل دیگری هم در میزان تاثیرگذاری تیتر یک ایمیل تاثیر می‌گذارد. در این مطلب قصد داریم در مورد چند تیتر ایمیل صحبت کنیم که نرخ بازشدن بسیاری بالایی داشته‌اند:

 

 

 بهترین‌های گروپون: تخفیف‌هایی که به خاطر آنها به خود مغروریم: گروپون یکی از وب‌سایت‌های تخفیف گروهی است که در آغاز سال ۲۰۰۸ شروع به کار کرده و تا به امروز توانسته نظر خیلی از سازمان‌های بزرگ را برای گرفتن تخفیف گروهی به خود جلب کند. نکته اصلی تیتر آورده شده در این است که کاملا داخل میل غیرقابل پیشبینی است و فرد ترغیب می‌شود که واردش شود.

 

 تولدت مبارک لیندزی، سورپرایزت داخله! : Rent the Runway یکی از کسب‌ وکارهایی است که برای طراحان لباس تازه کار راه‌اندازی شد و به آنها این امان را داد تا راحت لباس‌های خود را اجاره دهند. در سال گذشته این کسب‌ وکار برای تبریک تولد کاربرانش از جمله ذکر شده استفاده کرد و نام آنها را در آن آورد که سبب شد نرخ باز شدن ایمیل‌ها از آنچه که فکر می‌کنید بیشتر باشد.

 

 این ایمیل را باز نکنید: انسان همیشه قانون شکن بودن خود را ثابت کرده و به کارهای غیرقانونی به شدت علاقه دارد. Manicube از کسب‌وکارهایی است که برای کمک به بانوان به فعالیت می‌پردازد و می‌توان گفت برای این بوجود آمده تا هیچ خانمی بدون شغل نماند.

 

حتما بخوانید  راه‌های تامین مالی برای کسب و کار نوپا

 ! : DiningIn که یک وب‌سایت برای سفارش غذا به صورت آنلاین است، متوجه می‌شود که کاربرانش به برنامه‌های چت به شدت علاقه‌ دارند و معمولا حرف‌های خود را کوتاه می‌کنند. سپس تصمیم می‌گیرد که چنین ایمیلی ارسال کرده و در آن پیشنهادهای تعجب برانگیزش را بگنجاند.

 

 مشتریان ما چه چیزی می‌گویند؟: DocuSign سعی کرده با چنین ایمیلی نشان دهد که شرکت‌هایی که از خدمات این شرکت بهره می‌برند راضی هستند و البته موضوعی را هم لاپوشانی نکرده. این کمپانی بیشتر در حوزه تولید و عرضه دستگاه‌های مربوط به ثبت عبور و خروج کارکنان به فعالیت پرداخته و روی چنین محصولات دیجیتالی‌ای کار می‌کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *