میل اسکین ۶ ساله شد

در سالهای ۷۸-۱۳۷۷، زمانی که اینترنت تازه در ایران گسترش می‌یافت، تجربه اطلاع‌رسانی در رسانه‌های جمعی ایران (مطبوعات، رادیو تلویزیون و رسانه‌های محیطی) و آشنا شدن با روشهای جدید تبلیغات آنلاین در جهان، سبب شکل‌گیری ایده‌ اولیه ایجاد وب سایت Mailskin ، به عنوان سامانه‌ای برای مدیریت نمایش آگهی در سایر وب‌سایت ها، شد. جذابیت اصلی این فکر رها شدن از وابستگی به ارباب رسانه‌های جمعی سنتی (رادیو تلویزیون و مطبوعات دولتی) و خدمت رسانی مستقل به آگهی دهندگان و مخاطبان بود. ظرف سه سال بعد، در اوایل سال ۱۳۸۰، نسخه اولیه سیستم مدیریت نمایش بنر میل اسکین طراحی و برنامه‌نویسی شد و این سیستم شروع به عضو گیری نمایش دهندگان آگهی (مدیران وب سایتها) و آگهی دهندگان کرد.

مانند هر فعالیت جدید دیگر، این سامانه نوپا نیز در ابتدای کار با مشکلات و فراز و نشیبهای بسیار روبرو بود. مشکلاتی چون؛ جلب اعتماد آگهی دهندگان برای تبلیغات در وب سایتها، توجیه سایتهای آگهی پذیر، مسائل فنی مربوط به برنامه‌نویسی و سرورها، رقابتهای ناسالم و امثال آن که هریک به تنهایی می‌توانست پوینده این راه دشوار را خسته و نا امید کند. با این حال دور اندیشی، اعتقاد به درستی مسیر، راست پویی و تلاش صمیمانه گروه همکاران و همیاران میل اسکین سبب شد از موانع بگذریم و با رفع مشکلات و تکمیل نسخه اولیه میل اسکین، نسخه دوم برنامه را نیز طراحی و اجرا نماییم. اکنون خوشحالیم که سامانه‌ای کم نظیر و کامل برای مدیریت نمایش بنر در اختیار کاربران اینترنت، مدیران وب سایتها و آگهی دهندگان ایرانی ایجاد کرده‌ایم.

حتما بخوانید  مخترع ایمیل درگذشت

در آستانه ده سالگی پارس ادز این موفقیت را به همکاران، آگهی دهندگان، نمایش دهندگان و مخاطبان آگهی‌های این سامانه تبریک می‌گوییم و از همکاری و پشتیبانی همه آنها تشکر می‌کنیم. امیدواریم که در دوره جدید فعالیت این سامانه بتوانیم اندکی از محبتهای این عزیزان را جبران نماییم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *