تکنیک های عملی ایمیل مارکتینگ

نوشته مهندس میلاد اکبری

ایمیل به عنوان ابزاری به ظاهر ساده و پیش‌پا افتاده، می‌تواند تحول شگرفی در کسب و کار ما به وجود آورد. در این کتاب آموزشی تلاش می‌کنیم شما را با بازاریابی ایمیلی یا همان ایمیل مارکتینگ آشنا کنیم؛ سعی کرده‌ایم محتوای کتاب را کاملاً کابردی قرار دهیم تا مخاطبان آن در پیچ و خم اصطلاحات تخصصی گرفتار نشوند.
بدون تردید یکی از مؤثرترین راه های بازاریابی الکترونیک، استفاده از ابزار ایمیل است؛ در این کتاب آموزشی تمامی آن چه که برای یک ایمیل مارکتینگ موفق بدان نیاز دارید را خواهید آموخت. ما همه چیز را توضیح داده ایم؛ چه بخواهید گروه اینترنتی درست کنید، یا از طریق سرویس های معتبر خارجی به ارسال ایمیل اقدام کنید و یا حتی از سرور شخصی تان این امر ار انجام دهید.
این کتاب آموزشی تنها کتاب جامع بازاریابی به وسیله ایمیل است که تمامی مراحل کار را از مبانی گرفته تا روش های ارسال و تحلیل نتایج، در بر می گیرد.

قیمت : ۵۰۰۰ تومان

در این کتاب چه می آموزیم ؟

تاثیر سریع

تکنیک های آموزش داده شده در این کتاب وقت شما را هدر نمیدهند! شما در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید. تمامی تکنیک های بیان شده در کتاب کاملا عملی هستند نه تئوری!

نتایج خارق العاده

تکنیک های بیان شده در کتاب ۱۰۰% اثر بخش هستند و در حال حاضر سایت هایی که از این تکنیک ها استفاده میکنند نتایج فوق العاده ای گرفته اند.

بیان ساده مطالب

برای خواندن این کتاب نیاز نیست متخصص ایمیل مارکتینگ باشید. با اندک آشنایی با اصول اولیه ایمیل مارکتینگ میتوانید مطالب کتاب را به بهترین نحو متوجه شوید. در آموزش مطالب از تصاویر و مثال هم استفاده شده است.

آموزش تصویری

در این کتاب کلیه مطالب به صورت تصویری و با ذکر مثال عملی و نمودار های مربوطه آموزش داده شده است.

مطابق با جدیدترین آپدیت ها

مطالب این کتاب مطابق با جدیدترین آپدیت های سرویس های ایمیل بوده و برای وب ایران نوشته شده. این کتاب ترجمه ای از کتاب دیگر نیست و تمام آموزش های ارائه شده در ایران و با توجه به شرایط فعلی قابل استفاده است!

دانلود بلافاصله پس از پرداخت

برای دریافت کتاب لازم نیست ۳ روز منتظر پست بمانید! بلافاصله پس از پرداخت لینک دانلود کتاب را دریافت خواهید کرد.

بخشی از نظرات کاربران

سلام. آموزش های کتاب بصورت تصویری هستن و توضیحات کامل و گیراست. مثال های زیادی ذکر شده. از خوندن این کتاب خسته نمیشید.

سعید الهی پور

هنگام خرید کتاب کمی شک داشتم و فکر میکردم کاربردی نیست ولی بعد از مطالعه فهمیدم کاملا در اشتباه هستم. خرید این کتاب رو به همه توصیه میکنم.

مریم علی نژاد

آموزش های موجود در کتاب بسیار مفید بود و واقعا عملی هستند. من با همین آموزش ها تبلیغات ایمیلی سایت خودم رو ادامه دادم و الان ترافیک سایتم ۲ برابر شده! ممنون

جعفر قباخلو

سلام . بعد از خواندن کتاب چند سوال درباره کار با سرویس میل چیمپ و تست هایی که با اون انجام شده داشتم و با نویسنده صحبت کردم و ایشون در کمال تواضع و صبر توضیح دادند. لازم دونستم تشکر کنم هم بخاطر طرز برخورد و هم کتاب ارزشمندشون. موفق باشید

ایرج رضاپور

سلام من به زبان انگلیسی تسلط دارم و کتاب های زیادی درباره ایمیل مارکتینگ خوندم اما این کتاب الحق و النصاف ارزش خیلی بیشتر از قیمتش داره. از سرویس یاهو گروپ استفاده میکنم و از نتایج جد شدیدا راضیم 🙂

علیرضا هخامنش

بلافاصله بعد از خواندن کتاب در خیرنامه آن عضو شدم. کتاب در سطح بالایی هست و واقعا اسرار ایمیل مارکتینگ را بیان میکند. من تا به حال اسپم مارکتینگ انجام داده بودم ، خودم فکر میکردم که ایمیل مارکتینگ انجام میدم ! بعد از خواندن این کتاب فهمیدم ایمیل مارکتینگ چقدر متفاوت است.

محمد پور رضوی

فهرست مطالب

ـ فصل اول: آشنایی با جایگاه ایمیل و ایمیل مارکتینگ

ـ فصل دوم: توضیح کامل مزایای ایمیل مارکتینگ به همراه مقایسه آن با روش های دیگر

ـ فصل سوم: معرفی انواع ایمیل های مناسب برای بازاریابی + مثال های واقعی و کاربردی

ـ فصل چهارم: روش های جلوگیری از اسپم شدن ایمیل ها

>ـ فصل پنجم: آموزش ساخت لیست ایمیل

>ـ فصل ششم: آموزش کامل نگارش ایمیل مناسب برای بازاریابی

ـ فصل هفتم: روش ارسال ایمیل توسط سایت های ارائه دهنده پنل ایمیل مارکتینگ

          + آموزش ۰ تا ۱۰۰ کار با سرویس میلچیمپ (MailChimp)

ـ فصل هشتم: روش ارسال ایمیل توسط اسکریپت های ارسال ایمیل

          + آموزش ۰ تا ۱۰۰ ارسال توسط اسکریپت Enterspire Email Marketing

ـ فصل نهم: روش ارسال ایمیل به وسیله گروه های یاهو و گوگل

          + آموزش ۰ تا ۱۰۰ ساخت گروه های یاهو و گوگل و ارسال توسط آن ها

ـ فصل دهم: آموزش تحلیل نتایج حاصل از ارسال ایمیل

قیمت : ۵۰۰۰ تومان