پاسخ به برخی از سوالات متداول

مدت زمان انجام سفارشات چه مقدار میباشد؟

مدت زمان طراحی ایمیل‌های تبلیغاتی بین ۵ الی ۷ روز کاری می‌باشد و در برخی موارد نیز ممکن است با توجه به مشکلات و یا حجم سفارشات این زمان تغییر کند.

هزینه طراحی به چه صورت است؟

هزینه طراحی هر صفحه ایمیل تبلیغاتی مبلغ ۷۰۰۰۰ تومان است و این مبلغ می‌تواند با توجه به درخواست مشتری مانند متحرک سازی و طراحی لوگو، رمزینه و… افزایش داشته باشد. جهت ثبت سفارش طراحی ایمیل اینجا را کلیک کنید.

برای تحویل طراحی عجله دارم ، آیا می توانید سریع تر طراحی را ارسال کنید؟

بله، اگر  برای تحویل طراحی ایمیل خود عجله دارید می‌توانید از سرویس تحویل ۴۸ ساعته ما استفاده نمایید. در این سرویس طراحی شما ظرف ۴۸ ساعت برای شما ارسال خواهد شد و توجه فرمایید که با توجه به فوریت کار از کیفیت طراحی کاسته نخواهد شد. هزینهٔ فعالسازی این سرویس برای هر سفارش مبلغ ۵۰۰۰ تومان می‌باشد.

چه اطلاعاتی را باید ارسال کنیم؟

برای انجام سفارشات شما لازم است آدرس سایت ، لوگو ، متن ها و عکس های دلخواه خود را برایمان ارسال کنید تا در سفارش درج شود، در غیر اینصورت طراحی به سلیقه تیم میل اسکین انجام خواهد شد.

آیا سفارشات عمده دارای تخفیف میباشد؟

چنانچه مایل هستید سفارش خود را در چند طرح بصورت همزمان ارسال کنید قبل از ارسال سفارش و پرداخت هزینه  با ما تماس بگیرید تا مقدار تخفیف و هزینه قابل پرداخت آن به شما اعلام شود.

منظور از ۲ تغییر رایگان بعد از تحویل چیست؟

کلیه سفارشات پس از تحویل امکان رایگان ۲ تغییر را دارند بدین صورت که شما مایل به تغییری جزئی همانند رنگ، متن، آیکون و یا … باشید پس از ۴۸ ساعت بعد از تحویل بصورت رایگان انجام خواهد شد.

آیا فایل لایه باز PSD ارسال خواهد شد؟

در صورتی که تمایل به دریافت فایل لایه بازPSD  طرح ایمیل را داشته باشید میتوانید با پرداخت هزینه ای اندک درخواست خود را ارسال نمایید تا برایتان ارسال شود.