سفارش طراحی اختصاصی کارت ویزیت

[av_productgrid categories='295,293,245,291,279' columns='4' items='-1' offset='no_duplicates' sort='dropdown' paginate='yes']

خرید دیجیتال چیست؟

انتخاب محصول
افـزودن به سـبد خـرید
تـکمیل فــرم مشخصات
پـرداخت آنـلاین
دانـلود فــایل

خدمات دیگر …

سوالات متداول

وقتی ایمیل به دست شما نرسیده باشد چند حالت ممکن است اتفاق افتاده باشد.
حالت اول: ممکن است مشتری در هنگام ثبت سفارش ایمیل خود را اشتباه تایپ کرده باشد که با ارسال یک ایمیل به آدرس info@mailskin.net و ذکر آموزش خریداری شده بهمراه زمان دقیق ثبت سفارش پس از بررسی ایمیل حاوی لینک خرید برای مشتری ارسال می گردد.
حالت دوم: ابتدا باید پوشه اسپم – Spam ایمیل خود را چک کنید چون بعضی اوقات ایمیل حاوی لینک دانلود به اشتباه توسط سرویس ایمیل شما اسپم می شود پس از چک کردن چنانچه در این پوشه ایمیل را مشاهده نمودید آن را باز نموده و از حالت اسپم خارج نمایید تا در ثبت سفارشات بعدی دچار مشکل نشوید.
حالت سوم: در این حالت ایمیل در پوشه اسپم نیز نمی باشد که با ارسال با ارسال یک ایمیل به آدرس info@mailskin.net و ذکر آموزش خریداری شده به همراه زمان دقیق ثبت سفارش، پس از بررسی لینک دانلود برای شما ارسال می گردد.

برخی مواقع این مشکل ایجاد می شود که باز هم جای نگرانی نیست و با ارسال یک ایمیل با ایمیلی که سفارش را ثبت نموده اید به ادرس info@mailskin.net و درخواست لینک جایگزین، پس از بررسی لینک دانلود مجدد برای شما ارسال می گردد.

با توجه به اینکه سیستم فروشگاه خرید دیجیتال که یک سیستم جهانی نیز می باشد پس از ثبت سفارش مشتری به صورت خودکار لینک های دانلود را ایجاد می کند به خاطر مسائل امنیتی سیستم این لینک های دانلود مانند لینک های دانلود معمولی نیستند که بتوانید با نرم افزارهای مدیریت دانلود آن ها را دریافت نمایید باید اینترنت شما پرسرعت و پایدار باشد که متاسفانه به دلیل زیرساخت های ضعیف اینترنت در سایر شهر های ایران مشتریان با دانلود اینگونه لینک ها مشکل دارند چون قطعی های لحظه ای خیلی کوچک که در حین وب گردی و دانلود های معمولی اصلا به چشم نمی ایند آفتی می شود برای دانلود این گونه لینک ها ولی جای نگرانی نیست شما از میل اسکین خرید نموده اید و ما برای کاربرانی که این مشکل را دارند نیز لینک های دانلود معمولی ارسال می کنیم تا با خیال راحت عملیات دانلود را انجام دهند. البته باید مشکل خود را به آدرس info@mailskin.net گزارش دهید و لینک های جایگزین را دریافت نمایید.